Nuomos sąlygos

Transporto priemonės užsakymas: Automobiliai ir minivenai yra užsakomi konkretūs, tačiau jei automobilis bus užimtas jums pasiūlysime tos pačios klasės analogišką variantą. Mikroautobusai ir autobusai yra užsakomi pagal klasę. Konkretus mikroautobusas ar autobusas jums nėra rezervuojamas.

Nuomos laikotarpis: Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 diena. Nuomojantis automobilį su vairuotoju, minimalus nuomos terminas 3 valandos. Minimalus ilgalaikės nuomos laikotarpis 1 mėnuo. Jei automobilį vėluojama gražinti daugiau nei 3 valandos, skaičiuojama nuoma už dar vieną parą.

Nuomos kaina: Į nuomos kainą yra įskaičiuota: KASKO ir civiliniai draudimai, nustatytas kilometražas, 24/7 pagalba kelyje bei administracinis sutarties mokestis. UAB „Teri“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti nuomos kainas naujoms nepatvirtintoms užklausoms.

Atsiskaitymas, užstatas: Nuomininkas už nuomą sumoka iki sutartyje nustatytos datos grynais arba pavedimu į banko sąskaitą. Prieš pasiimant automobilį, jei jis nuomojamas be vairuotojo, yra paliekamas 290 Eur – 450 Eur užstatas (priklausomai nuo nuomojamosi transporto) lygus ribotai nuomininko atsakomybei įvykus draudiminiui įvykiui.

Vairuotojas: Minimalus vairuotojo amžius 21 metai. Minimalus vairavimo stažas 2 metai. Papildomam vairuotojui mokestis netaikomas, tačiau jis turi atitikti visas sąlygas ir apribojimus, pritaikytus pagrindiniam vairuotojui. Esant pageidavimui automobilį galima išsinuomoti ir su mūsų vairuotoju.

Dokumentai: Norint išsinuomoti automobilį fiziniams asmenims reikia pateikti: galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei pasą ar asmens tapatybės kortelę. Norint išsinuomoti automobilį juridiniams asmenims nuomininkas privalo pateikti darbuotojo pažymėjimą arba įgaliojimą atstovauti juridinį asmenį, pasą ar asmens tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą.

Degalai: Automobiliai išnuomojami ir turi būti grąžinti su pilnu kuro baku. Gražinus automobilį su nepilnu kuro baku yra imamas kuro trūkumui lygus mokestis – 1,45 Eur/l.

Papildomos įrangos nuoma: Kartu su nuomojamu transportu papildomai galite išsinuomoti vaikiškas kėdutes, stogo bagažines bei navigacines GPS sistemas. Pageidaujama, transporto priemonėje nemokamai pajungiame belaidį internetą.

Nuomininkas įsipareigoja:

  • tvarkingai naudoti išsinuomotą transporto priemonę;
  • prireikus, transporto priemonę remontuoti autoservisuose ir sąskaitas pateikti nuomotojui;
  • jei yra galimybė, transporto priemonę remontui perduoti nuomotojui;
  • prisimti atsakomybę už visus nuostolius patirtus nuomos laikotarpio metu;
  • atlyginti nuostolius, išaiškėjusius po transporto priemonės grąžinimo, tokius kaip bauda už KET pažeidimą ar panašūs;
  • nevežti nelegalius ar pavojingus krovinius;
  • nevežti keleivių už atlygį;
  • neleisti vairuoti išsinuomoto automobilio tretiems asmenims, jei tai ne papildomas vairuotojas;
  • laikytis nuomos sutarties sąlygų.

automobilių nuomos salygos turi atitikti automobiliu nuoma, mikroautobusu nuoma, minivenu nuoma vilniuje