Ford Transit

Nuo 100 € už parą

 • 2018-2019
 • Mechaninė
 • Dyzelinas
 • Vietų sk.: 18
mikroautobuso nuoma
Mercedes Benz Sprinter 515

Nuo 100 € už parą

 • 2018-2019
 • Automatinė
 • Dyzelinas
 • Vietų sk.: 19
sprinter nuoma
Mercedes Benz Sprinter 518 CDI

Nuo 100 € už parą

 • 2018-2019
 • Automatinė
 • Dyzelinas
 • Vietų sk.: 19

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Jeigu reikalingi talpesni mikroautobusai – esate ten, kur ir reikia, kadangi mes galime Jums pasiūlyti nuomojamas transporto priemones net iki 19-kos vietų. Autobusiukų nuoma Vilniuje puikiai patenkina ir gana didelių užsakymų poreikius, kai svarbi ne tik greitai, tačiau ir labai patogiai pervežti didesnį žmonių skaičių iš vienos vietos į kitą. Jeigu Jus domina autobusiukų nuoma – susisiekite su mumis. Suteiksime jums išsamią konsultaciją ir padėsime rasti tai, ko ieškote. Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje – Jūsų paslaugoms.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo arba su juo

Mikroautobusų nuoma Vilniuje yra teikiama tik su vairuotoju. Tikrai nėra paprasta vairuoti dideles transporto priemones. Tam reikia įgūdžių bei žinių. Mes stengiamės, kad mūsų klientai gautų viską, ko jiems reikia, tad teikiame visapusiškas paslaugas. Tuomet labiausiai apsimoka mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Keliauti tokiu mikroautobusu yra kur kas paprasčiau ir patogiau, kadangi nereikia dėl nieko sukti galvos. Ir jokio skirtumo, ar autobusiukų nuoma Jums reikalinga šventėms, ar ilgoms kelionėms po Lietuvą arba Europą, taip pat ir darbo vakarėliams. Kai reikia mažesnių – taip pat galime pasiūlyti ir iki 9 vietų mikroautobusą. Keleivinių autobusiukų nuoma – patenkins labai skirtingus poreikius. Galima ir iki 20 vietų mikroautobusų nuoma.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilnius – kiekvieno poreikiams

Siūlome labai įvairius mikroautobusus, kurie tikrai patenkins kiekvieno kliento poreikius. Tiesa, ne tik jo, tačiau ir visų keleivių, kurie važiuos tikslo link itin patogiu bei inovatyviu mikroautobusu. Galima  Ford Transit nuoma, kuriame talpinama iki 18-kos keleivių. Jūsų laukia patogios kelionės, kadangi autobusiuke yra oro kondicionierius, CD, DVD sistema, monitorius, atsilenkiančios sėdynės, mikrofonas ir t.t. O gal Jums labiau tiktų Mercedes Benz Sprinter 515? Tai yra patogus, kompaktiškas 19 vietų klientams turintis mikroautobusas. Atsilenkiančios ir atstumiamos sėdynės padės kur kas patogiau jaustis ilgos kelionės metu. Dėmesio vertas ir Mercedes Benz Sprinter 518 CDI. Mikroautobusų nuoma iki 19 vietų labai dažnai pasirenkamas tuomet, kai aktuali ilgalaikė mikroautobusų nuoma. Patogus, kompaktiškas 19 vietų klientams turintis mikroautobusas taip pat atrodo ir stilingai, tad tinkamas ir fotosesijų metu. Jeigu nežinote, kurio autobusiuko nuoma Vilnius geriausiai tinka Jūsų atveju – susisiekite ir padėsime rasti tinkamiausią.

Mikroautobuso nuoma pas mus

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilnius yra mūsų kasdienybė. Dėl to esame ne tik kantrūs, tačiau ir lankstūs – savo klientams galime pasiūlyti tokias paslaugas, kurios jiems reikalingos. Nuomojami mikroautobusai yra tvarkingi, paruošti tiek trumpoms, tiek ilgoms kelionėms. Jeigu Jums aktuali ilgalaikė nuoma su vairuotoju arba be jo – siūlome ir lanksčias kainas. Nuomojame ne tik transportą, tačiau ir paslaugą. Taigi, sulauksite iš mūsų patarimų, pagalbos kelyje, informacijos, galiausiai, lankstumo. Kad ir kokioje situacijoje nuomos metu atsidūrėte – mūsų tikslas yra padėti Jums patirti kuo mažiau diskomforto. Keleivinio autobusiuko nuoma – komfortui, kuris neturi ribų.