Transporto priemonės užsakymas: Automobiliai ir minivenai yra užsakomi konkretūs, tačiau jei automobilis bus užimtas jums pasiūlysime tos pačios klasės analogišką variantą. Mikroautobusai ir autobusai yra užsakomi pagal klasę. Konkretus mikroautobusas ar autobusas jums nėra rezervuojamas.

Nuomos laikotarpis: Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 diena. Nuomojantis automobilį su vairuotoju, minimalus nuomos terminas 1 valanda. Minimalus ilgalaikės nuomos laikotarpis 1 mėnuo. Automobilio paėmimo ir grąžinimo laikas sutariamas individualiai su klientu, siekiant abiems pusėms primtino sprendimo.

Nuomos kaina: Į nuomos kainą yra įskaičiuota: PVM, KASKO ir civiliniai draudimai, nustatytas kilometražas, 24/7 pagalba kelyje, pakaitinis automobilis prireikus. Nuomos kainos gali kisti atsižvelgiant į sežiniškumą, automobilio eksplotacijos sąlygas, tačiau patvirtintoms rezervacijoms nuomos kainos nėra keičiamos. Įprastai automobiliui taikomas 500 km per parą apribojimas. Kilometražas skaičiuojamas visam nuomos laikotarpiui sumoje. Papildomo kilometro kaina – 0,15 Eur. Kilometražo apribojimas gali būti keičiamas atsižvelgiant į kliento poreikį. Kainos gali keistis nuo puslapyje pateikiamų atsižvelgiant į sezoniškumą, transporto užimtumą, kilometražą.

Atsiskaitymas, užstatas: Nuomininkas už nuomą sumoka iki sutartyje nustatytos datos grynais arba pavedimu į banko sąskaitą. Prieš pasiimant automobilį, jei jis nuomojamas be vairuotojo ir nėra įsigyto pilno draudimo, yra paliekamas 500 Eur užstatas (gali keistis priklausomai nuo transporto tipo), lygus ribotai nuomininko atsakomybei įvykus draudiminiui įvykiui.

Vairuotojas: Minimalus vairuotojo amžius 21 metai. Minimalus vairavimo stažas 2 metai. Papildomam vairuotojui mokestis netaikomas, tačiau jis turi atitikti visas sąlygas ir apribojimus, pritaikytus pagrindiniam vairuotojui. Esant pageidavimui automobilį galima išsinuomoti ir su mūsų vairuotoju.

Dokumentai: Norint išsinuomoti automobilį fiziniams asmenims reikia pateikti: galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Norint išsinuomoti automobilį juridiniams asmenims nuomininkas privalo pateikti darbuotojo pažymėjimą arba įgaliojimą atstovauti juridinį asmenį ir vairuotojo pažymėjimą.

Degalai: Automobiliai išnuomojami ir turi būti grąžinti su pilnu kuro baku. Gražinus automobilį su nepilnu kuro baku yra taikomas 15 Eur užpylimo mokestis..

Papildomos įrangos nuoma: Kartu su nuomojamu transportu papildomai galite išsinuomoti vaikiškas kėdutes, stogo bagažines bei navigacines GPS sistemas.