Ilgalaikė transporto nuoma – tai optimaliausias sprendimas Jūsų verslo transporto parkui!

Platus lengvųjų automobilių ir mikroautobusų pasirinkimas
Mūsų automobiliai atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Patogi kainodara
Į kainą įskaičiuota automobilio rida, remonto, priežiūros darbai, padangos, draudimas ir 24/7 techninė pagalba kelyje.

Pakaitinis automobilis
Remonto ar techninės priežiūros darbų atveju jums bus suteiktas pakaitinis automobilis.

Pilnas draudimas
Visi mūsų automobiliai draudžiami privalomuoju bei KASKO draudimu. Atliekame draudimų ir draudiminių įvykių priežiūrą bei valdymą.

Kontroliuojamos įmonės išlaidos
Jums nereiks jaudintis dėl nenumatytų remonto ar kitų neplanuotų išlaidų.

Pagalba bei aptarnavimas
Patarsime įvykus nenumatytiems atvejams, rūpinsimės automobilio padangų saugojimu, administruosime gaunamas baudas bei kita.


Pasirinkite tinkamiausią automobilį ilgalaikei nuomai ir susisiekite su mumis

automobiliu nuoma

Skoda Superb 2021-2023

Kaina nuo 529 Eur + PVM

vw passat nuoma

VW Passat 2021-2023

Kaina nuo 529 Eur + PVM

Ford custom nuoma

Ford Transit Custom 2018-2020

Kaina nuo 629 Eur + PVM

Ford custom nuoma

Ford Transit Custom 2022-2024

Kaina nuo 699 Eur + PVM

Ilgalaikė transporto nuoma Vilniuje

Kasdienius maršrutus norite įveikti su tokia transporto priemone, kuri ne tik puikiai atrodo, tačiau ir važiuoja gana taupiai, džiugina ne tik ekonomija, tačiau ir ekologija? Mes esame tam, kad išpildytume šį Jūsų poreikį. Jeigu kartais svajonių mašinos pirkimas yra sunkiai įmanomas dėl finansų ribotumo, tai nuomos paslaugos leis kasdien naudoti tokią transporto priemonę, kuri Jūsų akimis yra tobula. Automobilį arba mikroautobusą galite nuomotis tiek ilgam laiko tarpui, tiek trumpam – siūlomos paslaugos yra lanksčios ir pritaikytos prie kiekvieno kliento poreikio.

Ilgalaikė transporto nuoma Vilnius – apsimoka

Ar ilgalaikė automobilio, mikroautobuso, miniveno nuoma gali būti kur kas geresnis pasirinkimas nei nuosavos transporto priemonės įsigijimas? Tikrai gali. Vis daugiau žmonių renkasi mūsų paslaugas ir džiaugiasi, kad tai padėjo pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Automobilių bei kito transporto nuoma fiziniams asmenims ir juridiniams – tobulas pasirinkimas tuomet, kai:

  • Norisi lankstumo. Ilgalaikės automobilių nuomos galimybės yra labai lanksčios. Daugeliui žmonių labai patinka tai, kad galima pagal poreikius kiekvieną mėnesį vairuoti vis kitą transporto priemonę. Ar tai nėra svajonė? Ypač tiems, kurie yra tikri automanai ir nori išbandyti kuo daugiau automobilių modelių.
  • Nesinori gaišti laiko automobilio priežiūrai. Nuosavos transporto priemonės turėjimas neatsiejamas nuo nuolatinės jos priežiūros. Ilgalaikės automobilių nuomos galimybės padeda to išvengti. Žinoma, kad nuomojama mašina turite rūpintis taip, tarsi ji yra nuosava. Tačiau privalumas, kad atsiradus kokiam nors techniniam gedimui – nereikia pačiam dėl to sukti galvos. Viskuo – pasirūpinsime mes.
  • Nesinori ilgalaikių įsipareigojimų. Transporto nuomai skiriama vis daugiau dėmesio ir dėl to, kad šiais laikais žmonės yra labai lankstūs. Vieną dieną gyvena Lietuvoje, o po mėnesio galvoja skristi į kitą pasaulio šalį. Dėl to dažniausiai norisi turėti kuo mažiau įvairių įsipareigojimų. Ilgalaikė automobilių nuoma – puiki išeitis.
  • Nesinori sukti galvos dėl automobilio arba kitos transporto priemonės priežiūros. Galiausiai, automobilių nuomos galimybės – plačios ir svarbiausia – viską apimančios. Tiek draudimu, tiek technine apžiūra, kita dokumentacija, padangų keitimu ir panašiai pasirūpinsime mes – nuomotojai. Siūlome Jums mėgautis kelionėmis ir dėl nieko nesukti galvos.

Nuomokite auto transportą Vilniuje pas mus

Mūsų siūloma paslauga – ilgalaikė automobilių nuoma arba mikroautobusų nuoma įmonėms ir fiziniams asmenims – labai lanksti, tad derinama prie kiekvieno kliento poreikių, kad jam pasiūlytume tai, ko reikia. Sklandžioms kelionėms, darbui bei, žinoma, pramogoms. Ilgalaikė automobilio nuoma Vilniuje – daugeliui sprendimų.

Savo klientams siūlome labai platų transporto priemonių pasirinkimą. Tikimės, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai patinka ir kas palengvins kasdienybę. Ilgalaikės automobilių nuomos asortimentą vis plečiame. Siūlomas ir labai platus nuomos laikotarpis. Prisitaikome prie klientų poreikių. Tiek pasiūla, tiek gera kaina: į ją yra įskaičiuotas 500 km. per parą kilometražas (skaičiuojamas sumoje visam nuomos laikotarpiui), remonto bei įvairūs priežiūros darbai, taip pat  padangos, draudimas ir 24/7 techninė pagalba kelyje ir t.t. Ilgalaikė automobilių nuoma Vilnius – tikrai patenkins Jūsų poreikius. Kaip ir ilgalaikė mikroautobusų nuoma. Ieškantiems inovatyvumo – minivenų nuoma. O gal Jums labiausiai tinka autobusiuko nuoma?

Galite rinktis tai, kas geriausiai tinka Jums asmeniškai ir tuo pačiu Jūsų verslui. Mūsų siūloma ilgalaikė automobilių nuoma juridiniams asmenims taip pat patinka dėl to, kad mašinos remonto atveju – gausite pakaitinį automobilį. Pasirūpinsime, kad kasdienybėje nebūtų nei viena diena be automobilio. Galiausiai, mes visada Jums patarsime esant kokiems nors su transportu susijusiems nenumatytiems atvejams, taip pat, esant poreikiui, rūpinsimės automobilio padangų saugojimu, administruosime gaunamas baudas bei padėsime esant bet kokiai situacijai. Klientai mums yra patys svarbiausi, kad dirbame dėl jų. Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje –  paslauga, kurią jau siūlome seniai. O gal Jums labiausiai tinka ilgalaikė mikroautobuso nuoma?